SOS: Prosíme Vás o pomoc!!! Pomozte nám najít nový NÁZEV!!!

Jistě všichni víte, že podnikání není jen tak. Má jistě svá pozitiva, ale taky spoustu úskalí. A někdy se stane to, co by Vás ani v nejčernějších myšlenkách nenapadlo, a rázem se vše otočí o 180°. Rozhodly jsme se nebrat to jako katastrofu, ale jako znamení, jako obrovské poučení a nový start. Ještě lepší start!

Ve stručnosti. Někteří z Vás vzpomínají na naše začátky. 

V druhé polovině roku 2016 jsme po dlouhém plánování a vymýšlení konceptu odstartovaly náš společný business pod názvem Lásky čas. Vše začalo mnou (fotografkou) a Týnkou (cukrářkou a floristkou). Do našeho týmu tehdy patřila ještě vizážistka Barča Holá a grafička Káťa Hrubá. Padly tucty nápadů, jak stručně a výstižně sdělit světu, čím se zabýváme. Název Lásky čas však byl nejlepší, nejvýstižnější. Zastavit čas a věnovat se jen lásce. Lásce ve všech podobách. Prošmejdily jsme internet křížem krážem, sociální sítě a kromě filmové podoby a prázdné, avšak registrované domény (laskycas.cz), kterou vlastní O2, bylo vše čisté a naše možnosti tedy otevřené.

Za více než 3 roky se toho událo nemálo, naše složení se měnilo (o tom zase jindy), naše postavení se upevňovalo a náš business rostl :).

A v momentě, kdy jsme si začaly být jisté v kramflecích nejen v solo podnikání, ale také v tom společném “láskyčasím”, se to stalo. Zjištění, že v tom nejsme samy. Přestože naše zaměření je odlišné, a to i regionálně, je to nemilé. Někteří z Vás asi tušíte, kam tím míříme… Stalo se, co na plat. My jsme to vzaly jako fakt. Avšak tisíc lidí, tisíc chutí. Vznikla ochranná známka a my začínáme “znovu”.

Na naší straně už několik dní probíhá brainstorming, padly desítky návrhů, ale něco nám vždycky vadí a chápete – demokracie 😀 :).

A proto bychom Vás nyní poprosily o POMOC! Zapojte se do našeho brainstormingu a pomozte nám vymyslet nový název. (Naše návrhy Vám záměrně sdělovat nebudeme, abychom neovlivňovaly Váš úsudek a Vaši kreativitu).

A jaký by měl být náš název:

Kreativitě se meze nekladou!

Náš čas je ovšem omezený, neboť máme před veletrhem, deadline tedy stanovíme na úterý 7.1. v 19:00.

Pro autora názvu, který použijeme, máme jako poděkování 2 volňásky na @svatebnikorzovani, které se koná 19.1.2020 v DEPO2015, Plzeň.

(Tímto děkujeme za pomoc i pořadatelne Korzování, Kátě ♥).

 

Zapojte své nejbližší, pište, sdílejte (veřejně), navrhujte.

Díky moc za Vaši pomoc! Nesmírně si jí vážíme! ♥

A teď – vrhněme se do toho!!! 🙂

Zpět do galerie

x