Jsme čtyři holky se stejným vkusem, podobným pohledem na svět a rády oslavujeme lásku netradičním, moderním způsobem. Společnými silami bojujeme za lepší a krásnější svatby – každá z nás poskytuje služby, které jsou nedílnou součástí každé svatby a snažíme se to dělat neotřele, originálně a hlavně – s láskou.

♥♥♥


ČAS pro Vás zastaví a všechny vzpomínky zachytí Michaela Smetanová Photography. Míša je ta, která místo koltů za pasem nosí foťáky a píše s nimi příběhy.

Příběhy, které jsou někdy dojemné, často romantické a vždycky plné lásky. Chcete, aby někdo zachytil všechny důležité momenty Vašeho dokonalého dne i se všemi detaily? Pak si vyberte právě ji.

Web fotografie@vaselaskonky.cz Facebook Instagram Poptat

Týna pro Vás tvoří nádherné svatební kytice, korsáže pro ženichy a další květinovou výzdobu a také miluje pečení.

Dělá ty nejkrásnější a nejchutnější dortíky a sweet bary, po jejichž ochutnání se budete oblizovat až za ušima a myslet si, že jste ve sladkém nebi. Pokud máte nějaké zvláštní přání či dietu, není to problém - neodmítne žádnou výzvu.

Web kvetiny-dorty@vaselaskonky.czFacebookInstagram Poptat

Lucka je ta, která z Vás v den D udělá princeznu. Postará se o účes i líčení, a to jak nevěsty, tak maminek, svědkyň či družiček.

Svěříte-li se jí do rukou, budete zaručeně spokojená - podtrhne Vaši krásu, budete se cítit sebevědomě, a přesto budete sama sebou.

makeup-vlasy@vaselaskonky.cz FacebookInstagram Poptat emailem Poptat přes FB

Když má být Váš den dokonalý do posledního puntíku, tak budete potřebovat i naši Áju, která pro Vás vytvoří nejen krásná svatební oznámení, ale i jmenovky, seznamy hostů a další grafiky podle Vašich přání.

Ať už minimalistické, květinové nebo abstraktní, vždy pro Vás nachystá nejrozmanitější grafické doplňky, šité přímo pro Váš velký den.

grafiky@vaselaskonky.cz FacebookInstagram Poptat emailem Poptat přes FB